Praga Południe – wyjątkowa dzielnica Warszawy, wyróżniająca się nie tylko historią, ale również elementami urbanistyki. To tu, na jednym obszarze można odnaleźć przedwojenne kamienice, postindustrialne hale czy nowoczesne bloki. Miejsca wyjątkowe, dające wiele możliwości na organizację wspaniałych imprez firmowych, czy eventów. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć, aby znaleźć lokalizację, dopasowaną do koncepcji i wstępnych założeń. Poniżej zaprezentowanych jest dziewięć fantastycznych pomysłów, z którymi Twoja impreza będzie z pewnością udana.
1. Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler.
Miejsce, które przypadnie do gustu miłośnikom polskiej i francuskiej kuchni. Duża przestrzeń, 24-godzinna dostępność, znane nazwisko – to wszystko sprawia, iż lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Sala restauracyjna pomieści do 300 gości w wyjątkowym, bardzo warszawskim klimacie.
2. Hotel Wiatraczna.
Koncepcja skierowana do osób ceniących sobie jasne, przestronne i eleganckie wnętrza. Dwie sale mogące pomieścić do 70 osób sprawiają, że jest to miejsce dobre na imprezę integracyjną dla firm. Pomysł wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również obecnością ogrodu i tarasu, czy regionalną, wyśmienitą kuchnią.
3. Stadion PGE Narodowy.
Miejsce, którego nie trzeba prezentować. Idealny pomysł dla miłośników futbolu i sportu. Galeria Centrum Targowego, Biznes Klub, Centrum Medialne czy 6 sal konferencyjnych to niepowtarzalne emocje Twojego wydarzenia, na którym jesteś w stanie pomieścić do 1500 osób.
4. Mińska 65.
Industrialny klimat hal o zróżnicowanych powierzchniach, posiadających wysokość bliską 6 metrom. Miejsce wyjątkowe, z klimatem i warszawskim charakterem. Idealne przy organizacji wydarzeń na dużą skalę. Choć i klasyczne imprezy firmowe, zorganizowane w tym miejscu, pozostaną na długo w pamięci.
5. Klub Sportowy WTS Orzeł.
Elegancki klub tenisowy, w którym goście mogą poczuć się jak prawdziwi sportowcy. Dwie klimatyzowane sale o różnej powierzchni, doskonale sprawdzą się w przypadku sympozjum, czy tez imprez integracyjnych dla firm. Każda z nich, może zostać na życzenie wyposażona w scenę i pomieścić 300 oraz 700 osób.
6. Uniwersytet SWPS.
Miejsce o nowoczesnym wyposażeniu, znajdujące się w prywatnej uczelni. Najlepszy sprzęt, idealny do klasycznych szkoleń czy biznesowych konferencji na wysokim poziomie. 67 sal dydaktycznych, 17 auli oraz 8 sal komputerowych z pewnością wystarczy dla wszystkich zainteresowanych.
7. Restauracja The Bell.
Kameralne pomieszczenia o specyficznym, spokojnym klimacie. Idealne na spotkanie biznesowe czy też lunch z pracownikami. Vip Room pomieści do 20 osób, za to sala restauracyjna przyjmie do 50 gości. Doskonała kuchnia.
8. Busy Bee.
Lokal wyjątkowy, nowoczesny, kameralny i przyjazny. Zaprojektowany z polotem i fantazją. Idealny na niewielkie imprezy integracyjne dla firm, czy mniejsze spotkania biznesowe.
9. Boathouse Restaurant & Wine Lounge
Podstawowa zaleta- możliwość organizacji eventów na świeżym powietrzu, wśród zieleni. Namiot konferencyjny, altana plus kilka sal. Możliwość wynajęcia doskonałego cateringu. Lokalizacja bliska centrum Warszawy.